Lasă un mesaj -
Lasă un mesaj
Sisteme de
Încălzire, Climatizare, Alimentare cu apă
la CHEIE!

022 21-20-21

ru ro

Catalog Produse

Cazane murale pe combustibil gazos

Cazane pe combustibil solid

Cazane industriale

Termostate

Stabilizatoare de tensiune

Vase de expansiune

Dezaeratoare

Robineți

Fitinguri

Țevi

Uscatoare de prosoape electrice

Referent Tehnic

Cerinţe:

  • cunoaşterea pieţei instalatiilor termo, clima si hidro;

  • 1-3 ani experienta in domeniul instalatiilor (ofertare, proiectare, vanzare etc);

  • studii superioare tehnice;

  • cunoştinţe de limba română, rusă si engleza (nivel mediu);

  • abilitate de operare PC (Word, Excel, mail, programe de selecţie a pompelor);

  • discurs competent, încredere, abilitatea de a convinge;

  • abilităţi interpersonale, diligenţă, responsabilitate, angajament, sinceritate.

Responsabilităţi:

  • primirea şi procesarea cererilor de oferta;

  • consultanţă tehnică şi alegerea instalatiilor termo, clima si hidro;

  • elaborarea ofertelor tehnice şi comerciale;

  • colaborarea cu inginerii de vanzari in realizarea ofertelor;

  • negocierea contractelor comerciale cu clienţii;

  • primirea şi procesarea comenzilor clienţilor;

  • gestionarea documentelor aferente vanzarii;

  • evidenţa vânzărilor şi a livrărilor către clienţi;

  • susţinerea prezentărilor de echipamente de incalzire, climaizare, pompare.

Noi oferim:

  • Lucru intr-un colectiv de profesionisti, intr-o companie stabila, lider in domeniu (fondata in 2000);

  • Vinzarea brandului original de la cei mai renumiti producatori din lume;

  • Scolarizare la sediile producatorilor din strainatate si Moldova;

  • Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

  • Birou confortabil in centrul Chisinaului;

  • Program de lucru Luni-Vineri intre 9:00-18:00;

  • Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala;

  • Salariu fix + comision;

  • Suport material de ziua de nastere;

  • Telefonie mobila corporativa;

  • Atmosfera prietenoasa si respect reciproc. In companie se promoveaza relatia pe termen lung.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul pe e-mail: hr@piroterm.md pina la 30 noiembrie 2017.

Indicaţi poziţia pentru care aplicaţi. Vor fi contactate doar persoanele selectate.

PERSPECTIVE ŞI SUCCES – PREZENTUL NOSTRU ŞI VIITORUL TĂU!

footer button