Lasă un mesaj -
Lasă un mesaj
Sisteme de
Încălzire, Climatizare, Alimentare cu apă
la CHEIE!

022 21-20-21

ru ro

Catalog Produse

Cazane murale pe combustibil gazos

Cazane pe combustibil solid

Cazane industriale

Termostate

Stabilizatoare de tensiune

Vase de expansiune

Dezaeratoare

Robineți

Fitinguri

Țevi

Uscatoare de prosoape electrice

Manager vânzări

Sunteti o persoana activa, responsabila si prezentabila! Va place sa comunicati cu oamenii si usor gasiti limba comuna cu ei! Aveti abilitati profesionale si experienta in domeniul vinzarilor! ... atunci trimiteti CV-ul pe adresa hr@piroterm.md

Responsabilitati de baza:
- Vinzarea echipamentelor (solutii ingineresti complexe pentru sisteme de incalzire, climatizare si alimentare cu apa) catre companii si intreprinderi (B2B)
- Vinzarea catre companii din baza de clienti interna, monitorizarea si mentinerea activitatii relatiilor cu clientii
- Cautarea de noi clienti, construirea relatiilor pe termen lung
- Pregatirea ofertelor tehnice si comerciale, coordonarea lor
- Prezentarea echipamentelor si utilajelor

Ce aptitudini trebuie sa aveti:
- Experienta de lucru in vinzari
- Abilitati dezvoltate de comunicare: capacitati de a negocia la nivel de directori tehnici si mai sus, flexibilitate, rezistenta la stres, ambitios; abilitatea de a lucra in echipa
- Aptitudine de a atinge scopurile si rezultatele propuse
- Capacitate de a asculta si de a identifica necesitatile clientului
- Nivel inalt de autoconstrol si autoorganizare
- Dorinta de a invata lucruri noi si aplicarea acestora in practica zilnica
- Preferabil  - studii superioare (profil tehnic va fi un avantaj); buna cunoastere a calculatorului
- Cunoasterea limbilor romina si rusa

Noi oferim:
- Lucru intr-un colectiv de profesionisti, intr-o companie stabila, lider in domeniu (fondata in anul 2000)
- Vinzarea brand-lor originale de la cei mai renumiti producatori din lume
- Scolarizare pe gama de produse
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
- Birou confortabil in centrul Chisinaului
- Program de lucru Luni-Vineri intre 9:00-18:00. Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala
- Salariu fix + comision in functie de rezultate. Telefonie mobila corporativa
- Atmosfera prietenoasa si respect reciproc. In companie se promoveaza relatia pe termen lung

Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa hr@piroterm.md .

Asteptam de la dvs o descriere detaliata a muncii dvs. anterioare.
Intelegeti ce va doriti si ce puteti oferi cu adevarat? Aveti toate competentele necesare, dar putina experienta? Contactati-ne!

footer button